Каталог баз відпочинку в Польщі...
| | Русский RU | Українська UA | polski PL | english EN

Компанія AKTRU була створена 25 березня 2005 року. Основною нашою діяльністю є реклама польських команії і фірм в кириличним Інтернеті Східної Європи, в якому дуже мало інформації про Польщу та діяльність польських компаній. Таким чином, на даний момент ми співпрацюємо з більш ніж 2000 клієнтів з Польщі, діяльність яких, ми успішно показуємо в інтрнеті Східної Європи.

Наша команда - це професіонали, що спеціалізуються в області маркетингу, веб-презентацій, створення веб-сторінок, перекладу на: англійську, німецьку, російську, українську, французьку, іспанську та польську мови. Багато хто з нашої команди є носіями російської та української мови.

Щоб відповідати очікуванням Східного ринку - бізнесменам, виробникам, дилерам та імпортерам з Росії, України, Білорусії, Латвії, Литви, Естонії та інших країн СНД ми створили зручні інформаційні каталоги, в яких розміщували і розміщуємо інформацію про польські компанії, ферми, офіси і туристичні об'єкти. Таким чином, ми намагаємося донести інформацію потенційним партнерам, наших клієнтів.

В одному з наших трьох каталогах (polturizm / polagro / polfirms), Ви можете розмістити інформацію про Вашу компанію, фірму, офіс, туристичний об'єкт у цікавій графічно-текстовій формі російською, українською та іншими іноземними мовами. Наші Інтернет презентації розміщені на російських, українських і європейських субдоменах, що робить їх ще більш ефективними. Крім матеріалів текстових, ми, також, даємо можливість нашим клієнтам розміщення на презентаціях матеріалів графічних (фото, відео, анімації і т.д.) В результаті, Ви отримуєте повноцінну міні сторінку, динамічну і інтерактивну! Яка буде не тільки радувати око, але і вражати Вас ефектами і позиціями в пошукових системах!

Також, ми пропонуємо інтернет-просування польських компаній в західноєвропейському Інтернеті! Наша пропозиція просування в Інтернеті Західної Європи включає в себе переклад презентації на німецьку та англійську мови, або на інші мови європейської групи. Якщо Ви зацікавлені нашою пропозицією - більше інформації Ви знайдете на нашому офіційному сайті www.aktru.pl ).

Ви шукаєте для гостя зі Сходу?

Наш портал і каталог допоможуть Вам швидко і ефективно знайти клієнтів і контрагентів зі Східної європи. Покажіть себе з найкращої сторони!

Ви плануєте провести відпустку в Польщі?

Наш каталог є база даних польських незліченних туристичних об'єктів, починаючи від приватного житла в ексклюзивних 5-зіркових готелів.